Prci prci prcičky - Nahá míle

American pie  - Naked mile(2006)

"Kdysi populární a proklatě „inovační“ série Prciček se proměnila ve velice nehezký tvar, kterému tempo udávají páry umělých prsou.."

 

Hodnocení Admina: 45%

Hodnocení diváků CSFD: 43%

Hodnocení divkáků IMDB: 50%

Děj:

 Přichází den zlomu doposud neznámého mladíka. Vše začíná tím, když se jistý hoch rozhodne strávit čas s nějakým pornem. Tento mladík se jmenuje Erik Stifler, ale rozhodnì se liší od předešlých Stiflerů, které jsme doposud viděli. Spojuje je pouze příbuzenský vztah a s Jimem, Matem pak jejich panictví. Erik je aspoň z mého hlediska nápodobou Jima z prvního dílu American Pie.
Od té doby, kdy Erikova "šťáva" usmrtí jeho babičku, je masturbace v jeho rodině tabu.

 Další dění na sebe nenechá dlouho čekat. Erikův vztah s dívkou Tracy, je poněkud stereotypní a Erik by rád přišel o své všemi výsměšné panictví. Bohužel Tracy má na tuto věc jiný pohled a hned po dalším trapasu se rozhodne věnovat Erikovi víkend volna. V překladu: každý si může dělat, co se mu zlíbí(včetně sexu, apod..)

 S kamarády se rozhodne navštívit univerzitu, kde sídlí Erikův příbuzný a všemi známý Dwight Stifler. Víkend svobody volá po něčem monstrozním. Dwight náhodou pořádá běh nazvaný Nahá míle(Naked mile), kde studenti obou pohlaví běží nazí přes celou univerzitu.

Do cesty se jim ale zaplete trpaslík Rock, se svým mudlovským bratrstvem a proto spolu svedou několik soubojù a rozepří. Nakonec jsou však trpaslíci poraženi, ikdyž si boj jednu oběť vybere. Dwighta, který skončí v nemocnici a jeho běh běh Nahou mílí je tak zpečetěn.

Nahá míle nemůže začít. Překvapením pro všechny je Dwight, který se objeví na poslední chvíli a chystá se převzít kralování a zahájení běhu.Erik, jeho přátelé Ryan a Cooze se seznámí se třem přitažlivými dívkami a proto se nakonec rozhodnou, že se běhu zůčastní také.

Při běhu se Brandy, místní milovnice zajíčků, rozhodne pro Erika a proto má konečně Erik možnost zaskorovat. Jeho kámoši jsou na tom podobně. Zdá, že si užijou pořádně divokou noc. Erik, ale jako jediný uteče od své obdařdené dívky(Brandy) a vrátí se za svou slečnou Tracy, se kterou se konečně poprvé miluje. Vskutku sladký konec.

 

Zajímavosti:

  • Místo natáčení: Hamilton, Ontario, Kanada
  • Když  Stifler vychází z baráku s dívkou a opicí, za dívkou můžete vidět chlapa ze štábu.

  • Na začátku scény v posilovně, není Cooze ani trochu upocenej, ale hned v dalším záběru se leskne jak potítko.

  • Na konci filmu, když se  Cooze chladí ledem, ukáže nechtěně kousek drátu od mikrofonu.

  • Ve scéně, kdy Dwight leží v nemocnici, bere puding do levé ruky, později ho na záběrech má v pravé. Tenhle zásek pokračuje několikrát.

 

Herci:

John White ... Erik Stifler
 Maria Ricossa ... Mrs. Stifler
 Christopher McDonald ... Mr. Stifler
 Joe Bostick ... Mr. Williams
 Alyssa Nicole Pallett ... Porn Star
 Jessica Booker ... Grandmother
 Jake Siegel ... Mike 'Cooze' Coozeman
 Ross Thomas ... Ryan Grimm
 Michelle Cormier ... High School Blonde with Ryan
 Stephany Sexton ... High School Brunette with Ryan
 Jessy Schram ... Tracy Sterling
 Billy Turnbull ... Beer Guy (as Bill Turnbull)
 J.J. Gallo ... Goat Guy
 Shomari Downer ... Party Guy
 Jordan Madley ... Brooke

Informace:

Poděkování: CSFD

www.csfd.cz/film/223142-prci-prci-prcicky-naha-mile-american-pie-5-the-naked-mile/

www.imdb.com/title/tt0808146/


TOPlist