Jak je to vlastně s těma metama? + 18 !

V prvním díle o nich padlo dost, jenže někdo může mít problém si všechno správně pojmenovat a může tak dojít k nějakým zmatkům. V životě Vám to bude prakticky k ničemu, ale zas můžete dělat ramena na kamarády.

 

  1. líbání

  2. masturbace/onanie

  3. orální sex

  4. coitus

 

Historie AP(žádná nuda)

Jakmile si jednou ukousnete z koláče, budete ho jíst pořád!

 

Když někdo vysloví magickou trojku Prci, prci, prcičky, každému se vybaví něco jiného...najdeme odpovědi na naše otázky?

V roce 1999 se na světovou filmovou scénu dostává první kousek ze (zatím) šestidílného amerického koláče, který nahlíží do života 4 studentů střední školy, kteří řeší problémy s panictvím. Film  Kdo za vším stojí? Adam Toumani Diagouraga Dariuzski Herzlich známý jako Adam Herz. Tento Newyorčan prorazil se svým první scénářem originálně nazvaným East Great Falls High, který se později stal předlohou pro první díl American Pie (1999). Důležitými společníky A. H. byli bratři Weitzové, kteří se podíleli na řízení natáčení trilogie koláčů.

 

Komedie se těšila značné úspěšnosti a její výdělek přesáhl očekávání. Není divu, film uspěl hned na několika frontách najednou. Získal proto 9 ocenění(CFCA Award, Golden Slate, Bogey Award in Platin,  Blockbuster Entertainment Award, Young Hollywood Award, Golden Screen) a k tomu 14 nominací. Tato velice úspěšná komedie zasáhla vcelku širokou vrstvu obyvatel, od teenagerů po lidi ve středních letech. Čím si lidi získala? Určitě vtipem, jednoduchým dějem a z jiného úhlu pohledu vzpomínkou na mladá léta, kdy většina dospělích dělala podobné, né li horší věci.

 

Uplynulo pár let a v roce 2001 přichází očekávané pokračování Prciček, tentokrát American Pie 2. Scénáristi a režisér nás opět nezklamali. Většinu z nás diváků nepřekvapí jednoduchý, málo nápaditý děj, avšak humorem a vtipnými scénkami zde nešetří. Z pohledu diváků se může zdát druhý díl méně záživný, dokládají to především nominace, které získal film pouze 3, zato v ocenění mnoho neztratil a dokázal, že si svou oblíbenost stále drží! 7 ocenění(ASCAP Award, Bogey Award in Platin, Canadian Comedy Award, MTV Movie Award) vypovídá o tom, že stojí jen těsně za úspěšnějším prvním dílem.

 

V literatuře nás učili o magických číslicích, nebylo možné skončit u dvou velmi úspěšných dílů a proto přichází do kin zakončení třídílné série amerických koláčů, American Pie Wedding (2003). Prcičky svatba jsou magickým třetím číslem, které završuje životy našich hlavních hrdinů a proto autoři neponechali nic náhodě. O nezapomenutelné válení u televize v křečích smíchu se znovu postaral neodmyslitelný Stiffmeister, který je podle mého názoru(a nejen mého) symbolem celých American Pie. Jako bavič předvádí parádní výkony, které filmu dodávají důvod, sledovat film znovu a znovu. U kritiků a veřejnosti k mému překvapení získal jen 3 ocenění(MTV Movie Award, Teen Choice Award) a 6 nominací, což je vůči předchozím dílům smutné završení. Avšak pro nás diváky, fanoušky, příznivce, zůstanou American Pie navždy nezapomenutelné,na vrcholu naší oblíbenosti !

 

To by ale nebyla Amerika, aby jsme skončili u třech úspěšných značně vydělávajících filmů. Proto se pod perem Brada Riddella zrodil další díl, již čtvrtý American Pie Band Camp. To se psal rok 2005. Citoval bych jistého příznivce: "Pro puberťáky film jako dělaný. Chybí tady ale Sean William Scott, s ním by tohle dílo bylo o dost lepší ! Ale i tak jsem se docele slušně pobavil, ale podruhé už to vidět nutně nemusím." Bohužel pravda pravdoucí, tentokrát filmu chybělo to něco, co jsme v Prcičkách vždy hledali. Ať už to byl Stiffmeister, Jimbo, Michelle nebo jiný oblíbený charakter. Každopádně i tak si získal přízeň fanoušků. V ocenění a nominacích vyšel film naprázdno.

 

Další díl na sebe nenechal dlouho čekat, tvůrci Prciček si chtěli napravit reputaci a proto se rok na to vrhli do natáčení American Pie Naked Mile(2006). Nahá míle byla opravdu nahá, aspoň co se týká oblíbenosti. Film postrádal jak záživnou zápletku, tak humor. Jedna nominace. Stručně shrnuto, čekali jsme víc.

 

Ameriko Ameriko! Ještě jsme se ani nestačili probrat ze dvou méně úspěšný dílů a už se na nás řítí další díl American Pie, tentokrát Beta House. Píše se rok 2007, a z dílny režisérů vychází zatím poslední díl z 6sti kusového koláče Spolek Beta. Film je ale překvapením pro všechny, jestliže jsme u dvou předchozích

usínali, Spolek Beta nás jistojistě probere. Děj jistě překvapí a zvedne náše ospalá víčka, k tomu krásné dívky, vtip, který zde nechybí a máme tu po dlouhé době opět velice úspěšnou komedii. Povinnost pro fandy a zábava pro každého! Doporučeno!

 

Zatím 6stým dílem jsem završil historii American Pie. My fanoušci se zájmem sledujeme, jestli nás autoři nepřekvapí a nerozšíří oblíbený koláč o další díl, který by jsme si jistě rádi vychutnali. No uvidíme..

Na závěr bych velmi rád poděkoval autorovi Adamu Herzovi, který stojí za celou třídílnou veleúspěšnou sérií American Pie, protože bez jeho nápadů a myšlenek bych tento web nemohl nikdy provozovat a zároveň Seannu Williamu Scottovi, který je pro miliony diváků(a hlavně pro mě) symbolem celých Prciček;)

 

Diskusní téma: Historie Prciček

Datum: 20.08.2009

Vložil: tomes

Titulek: kolac

ale tam byl od mami ne??

Datum: 23.08.2009

Vložil: Admin

Titulek: Re: kolac

Myslíš teplej jablkovej koláč? Ten byl od mámy;) Ale pokud si dobře vzpomínám. Tak před občerstvením, kam všichni chodili posedět, se Jim(v prním díle) ptá, jak chutná vlastně ta třetí meta? Oz: Jako teplej jablkovej koláč. Jim: Od McDonalda nebo od mámi? :D Tak proto jsem použil tuhle frázi.

Přidat nový příspěvek


TOPlist